«Полтавська хвиля» долучилася до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом

1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом. Редакція інтернет-видання «Полтавська хвиля» долучилася до акції та пройшла обстеження.

poltavska-khvilia_xcwi/ewKkUjpng.jpeg

Обстежитися на ВІЛ/СНІД, гепатит C та сифіліс можна в обласному центрі профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД або в благодійній організації «Світло надії». Полтавців тестують за допомогою експрес-тестів, які показують результат через 15 хвилин.

«Кожна людина має право і повинна знати про свій ВІЛ статус. Сьогоднішній день це чудова нагода пройти обстеження на ВІЛ/СНІД. Тестуватися важливо, адже ця хвороба є скритою. Захворювання може діагностуватися на пізніх стадіях і лікувати його буде важче», — розповіла соціальна працівниця благодійної організації «Світло надії» Марина Переверзова.

За словами соціальної працівниці, найчастіше обстежується молодь:

«Люди не дуже часто звертаються, але якщо чують інформацію і знають про проблему, то тоді звертаються частіше й особливо молодь».

Результати тестів є анонімними. Тому інші люди не можуть дізнатися про результат. Ця інформація є доступною лише для людини, яка проходила обстеження, та для лікаря.

poltavska-khvilia_xcwi/Ag5S_Ctng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/3S5I_jpnR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/yuKSljt7g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/RrFSljtng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/Wd5IlCtnR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/TQKS_CpnR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/j45I_Ct7g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/hhcI_jpnR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/Ik5I_jp7R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/x8KIljp7g.jpeg
Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар