«Полтавська хвиля» збирає на автівки бійцям і волонтерам

Дві прикордонних служби, розвідники та волонтери Полтавської хвилі. Чимала потреба — всіх цих людей об'єднує одна — машини. Саме на автівки на нулі та для волонтерських потреб нині збираємо гроші.

poltavska-khvilia_xcwi/YVsq2fX7g.jpeg

Два повноприводних авто на бензині ми шукаємо для прикордонників та розвідників на передовій у Донецькому напрямку. Не пікапи, не новомодні всюдиходи. Функціональні машинки, які можуть проїхати по грязюці, виїхати на піщану гору, промчати по лісовій дорозі та по полю і, що головне, провезти бійці. Машини мають бути на бензині. Маємо на прикметі перелік таких. Вартість однієї — близько 130-150 тисяч.

Ще одне авто потребують безпосередньо волонтери Полтавської хвилі. Чи не щотижня ми веземо на фронт допомогу з Полтави. Ми маємо автівку головреда, яка вже фізично не вміщає в себе ті потреби, які замовляють хлопці та дівчата на передку. Тому ми шукаємо бус типу Mersedes Vito чи Renault Espase або схожі за конфігурацією пасажирсько-вантажні автівки з коробкою автомат під викуп, оренду, лізинг, чи в користування (+380660671520). Можливо в когось стоїть машина без діла, яка може сьогодні спрацювати доставляючи допомогу на фронти. Мега оперативно та важливо. Ціна приблизно — 180 тисяч.

poltavska-khvilia_xcwi/NTQ62BunR.jpeg

Допомогти з придбанням авта можна за реквізитами нижче. У призначенні платежу вказуйте на яке саме з авто ви хотіли б пожертвувати (прикордонники, розвідники чи волонтери).

Приватбанк: 4731185616956881

Монобанк: 4441114441422118

PayPal: vitalik.smile.ne@gmail.com

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар