Полтавська облрада придбала подарункові годинники за 410 тисяч гривень

28 травня Полтавська обласна рада придбала чоловічі та жіночі подарункові годинники за 410 тис. грн

poltavska-khvilia_xcwi/yRQS0wySR.jpeg

Про це стало відомо з сайту Prozorro.

Облрада придбала 50 чоловічих та 20 жіночих годинників. Чоловічий коштує 5 тис. 730 грн, а жіночий — 6 тис. 180 грн.

Годинники постачатиме фірма «Київський годинниковий завод» за 410 тис. грн. Облрада відхилила дешевшу пропозицію у 276 тис. грн від ФОП Тетяна Лукашова. Підприємиця запропонувала нееквівалентний механізм годинника. Крім того, Лукашова запропонувала корпус для жіночого годинника без декоративної інкрустації, яку облрада вимагала у тендерній документації.

Годинники Kleynod, які закуповує обласна рада, на офіційному сайті виробника коштують 6 тис. 360 грн за чоловічу модель та 6 тис. 870 грн за жіночу.

poltavska-khvilia_xcwi/PF-hoQySg.png

Окрім того, під час тендерної закупівлі надійшло звернення у якому йдеться, що Полтавська обласна рада вкотре купує годинники у «Київського годинникового заводу», зокрема вдруге цьогоріч. Заявник пише, що годинники такої характеристики продаються від 2,5 тис. грн. Водночас на думку заявника, тендерна документація розроблена конкретно під моделі годинників Kleynod.

Нагадаємо, що у березні Полтавська облрада закупила 70 годинників у фірми «Київський годинниковий завод». Тоді витратили 393 тис. грн. Один чоловічий годинник коштував 5,5 тис. грн, а жіночий — 6,1 тис. грн. Ще годинники облрада купувала у цієї фірми у листопаді 2023 року

Згідно з сайтом Youcontrol, «Київський годинниковий завод» також постачає подарункові годинники для Кабміну, Міноборони та різних облдержадміністрацій. Наприклад, у 2023 році КМДА придбала іменних годинників на понад пʼять мільйонів гривень. У 2024 році завод отримав підрядів на майже вісім мільйонів гривень.

Марія Дрофич

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 2 коментаря

Написати коментар
 • Р
  Роман
  6 черв.
  Краще б дрони придбали.
  Відповісти
 • M
  MrsFox
  8 черв.
  Самое то покупать подарочные часы во время войны, других более нужных статей расходов же нет. Представляю, какие чиновники откаты получают от владельца этого завода за контракты. Наверное, кроме администраций никто эти часы больше и не покупает))
  Відповісти