Полтавська опозиція намагається скликати сесію, щоб розпустити виконком

22 вересня опозиція Полтавської міськради зібралася, щоб ініціювати скликання сесії. Депутати сформували власний порядок денний.

poltavska-khvilia_xcwi/61De4Y7Vg.jpeg
Фото — "Полтавська хвиля"

На засіданні були присутні представники партій «Слуга народу», «Рідне місто», «Європейська солідарність», «ОПЗЖ». Усього 18 депутатів.

Головна причина такого рішення, яку називає опозиція, це блокування роботи депутатського корпусу.

«Така необхідність виникла, бо на даний час робота депутатського корпусу заблокована у зв'язку з неконструктивною позицією міського голови, який ставить свої особисті матеріальні та політичні інтереси всупереч інтересам громади. Єдина робоча сесія, яка мала відбутися 9 вересня, була скликана всупереч регламенту. З початку повномасштабної війни міський голова фактично нівелював роботу нашого колегіального органу і почав розв'язувати питання за допомогою ручного, підзвітного та підконтрольного міському голові виконавчого комітету, який підтримує всі його побажання», — сказав депутат Едуард Волков.

Ще одна причина скликати сесію — це те, що до складу виконкому входять представники забороненої в Україні політичної партії «ОПЗЖ». Мова йде зокрема про заступника Мамая Євгенія Ричку, який керує сферою житлово-комунального господарства та відповідає за критичну інфраструктуру міста.

poltavska-khvilia_xcwi/rjRRIY74g.jpeg

Депутати сформували порядок денний сесії. Серед інших питань на голосування хочуть винести розпуск виконкому Полтавської міськради, звільнення Євгена Рички з посади, звернення до Президента України про заборону діяльності московського патріархату на території громади.

Порядок денний сесії, запропонований депутатами:

1. Про розпуск виконавчого комітету Полтавської міської ради.

2. Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Рички Є.О.

3. Про надання повноважень.

4. Про розміщення, будівництво, експлуатацію та обслуговування будівель і споруд об’єктів інженерної інфраструктури.

5. Про питання безоплатного прийняття індивідуально визначеного майна.

6. Про внесення змін до рішення третьої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання від 19.03.2021 «Про затвердження переліку об’єктів комунального майна Полтавської міської територіальної громади, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні в 2021 році».

7. Про безоплатне прийняття індивідуально визначеного майна у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади.

8. Про прийняття квартири у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади.

9. Про прийняття військового майна у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади.

10. Про надання згоди на прийняття військового майна (квартир) у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади.

11. Про питання реалізації права учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Ліки Полтавщини».

12. Про прийняття у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади житлового будинку по вул. В’ячеслава Чорновола, 43 у місті Полтава.

13. Про прийняття медичного обладнання.

14. Про прийняття у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади гуртожитків по вул. Харчовиків, 29/1 та по вул. Харчовиків, 31 у місті Полтава.

15. Про прийняття мультифункціональних спортивних майданчиків у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади.

16. Про надання згоди КП «ЖЕО № 2» на зняття з балансу об’єктів нерухомого майна.

17. Про надання повноважень районним у місті Полтаві радам.

18. Про затвердження статутів комунальних підприємств, підпорядкованих Департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради.

19. Про затвердження у новій редакції Положення про порядок призначення та виплати іменної стипендії Полтавської міської ради молодим вченим закладів вищої, фахової передвищої освіти та наукових установ м. Полтава.

20. Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради.(Зміна назви).

21. Про затвердження Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг Полтавської міської ради (в новій редакції).

22. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, що надаються через Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради (в новій редакції). (Зміна назви).

23. Про визначення Переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Полтавської міської ради.

24. Про визначення обсягу і меж повноважень, які здійснюють районні у місті Полтаві ради на території Полтавської міської територіальної громади.

25. Про скасування рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради.

26. Про звернення Полтавської міської ради до Президента України, Верховної Ради України щодо заборони діяльності Української православної церкви московського патріархату на території України.

Зібрати необхідні документи й подати пропозицію мають депутати Юлія Городчаніна, Євген Бражник та Едуард Волков. Після цього, згідно з законом, міський голова у двотижневий термін зобов'язаний скликати сесію.

Раніше ми писали, що Мамай погрожує розпустити полтавську міську раду.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар