Полтавська поліція відзначила юнаків, які врятували кішку зі ставка

У Полтавському районному управлінні поліції відзначили трьох місцевих юнаків, які 20-го червня у Полтаві врятували кішку. Вона втрапила у ставок і, знесилена, не могла звідти вибратися.

poltavska-khvilia_xcwi/v3J2qT37R.jpeg

Хлопці залізли у воду, витягли її з очерету та відвезли на лікування у ветклініку, повідомили у пресслужбі ГУНП у Полтавській області.

Дізнавшись про гідний вчинок юнаків із соцмереж, поліцейські та представники Центру захисту живої природи Полтавської обласної благодійної організації «Юний європеєць» вирішили заохотити Артема, Романа і Максима подяками та подарунками. Дітям подарували сертифікат на похід до квест-кімнати.

«Тільки людина з великим серцем може кинутися на допомогу та врятувати життя тварині, яка за кілька хвилин могла загинути. Я зворушена вашим добрим вчинком. Дякую вам за ваші чуйні серця та готовність допомогти, а вашим батькам – за гідне виховання молодого покоління українців», — сказала начальниця відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини Ірина Москаленко.
poltavska-khvilia_xcwi/C0oT3T37g.jpeg

Нині кішка проходить необхідне лікування у ветеринарній клініці, а юні рятувальники шукають тваринці дбайливих господарів.

Нагадаємо, у Кобеляцькій громаді екслісничий незаконно нарубав дерев на 450 тисяч грн.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар