Полтавські вчителі виробляють борщі швидкого приготування для військових (відео)

В одній із полтавських гімназій розробили рецепт борщу швидкого приготування для військових. Одного пакету із сушеними овочами вистачить аби зварити 10 літрів борщу.

За словами директорки ліцею Олени Голтвяниці, борщі швидкого приготування почали готувати 26 лютого, після повномасштабного вторгнення росії. Пакети з овочами для борщу передають військовим і теробороні.

«Координаторами цього проєкту є вчителі трудового навчання. Сушки знесли свої з дому. Овочі нам забезпечують батьки і я їм дуже вдячна. Далі нам допомагали волонтери, громадські організації. Поряд із нами тут працюють і волонтерять наші учні, випускники, студенти, але зараз вони знайшли своє покликання саме тут. Нас це надихає, що наші діти стали поруч із нами», — розповіла директорка.

Процес виготовлення борщу контролює вчителька Юлія Приходько. Вона каже, що один пакет із сушеними овочами розрахований на 10 літрів борщу. До пакета додають нарізану та висушену капусту, моркву, буряк, зелень, часник. При приготуванні борщу залишається додати до окропу картоплю та м'ясо.

«Продукти натираються на мілкій терці. Спочатку це були ручні терки. Потім побутові комбайни, які зламалися від такої потужності. Зараз в нас є промисловий комбайн, який натирає достатньо швидко. У нас 14 сушарок. Це сушарки наших вчителів, наших батьків. Директорка навіть свою сушарку принесла. Звичайні побутові сушарки. Дві нові сушарки вчора нам дали волонтери», — сказала вчителька.

Вчителька розповіла, що сублімований борщ передають у гарячі точки, у першу чергу військовим.

Наразі волонтери потребують допомоги. Допомогти їм можна перерахувавши кошти за реквізитами: гривнева картка — 4441 1144 5659 7101 Овчаренко Катерина (monobank).

Поповнення за реквізитами по Україні:

  • Отримувач: Овчаренко Катерина Олександрівна
  • IBAN: UA033220010000026207327274492
  • ІПН/ЄДРПОУ: 3424805965
  • Призначення платежу: Оборона Полтави.

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар