Полтавські волонтери передали реанімобіль для потреб медиків ТрО

До Полтави приїхав реанімобіль «Весна». «Полтавський батальйон небайдужих» — Волонтерська організація Полтавщини, домовилися про доставку автомобіля з Мюнхену.

Німецькі благодійники з Мюнхена передали обладнаний реанімобіль для бійців тероборони Полтавщини. Про це розповідає на своїй сторінці Facebook керівниця «Полтавського батальйону небайдужих» Наталія Гранчак:

«Її назвали "Весною" і сьогодні вона поїхала працювати в ТРО. Насправді не вона, а він, тому що це Реанімобіль. Він був мрією, про яку лячно було й думати, а став реальністю. 20 березня авто приїхало уже в Полтаву, ми його затонували і сьогодні відправилося виконувати місію».
poltavska-khvilia_xcwi/ssMMBNsnR.jpeg
Волонтерка Наталія Гранчак з "Весною"
poltavska-khvilia_xcwi/ELwMBHynR.jpeg
Такий вигляд реанімобіль мав у Німеччині
poltavska-khvilia_xcwi/ufE7BHy7g.jpeg
А це вже полтавська рятівниця «Весна»

Полтавська волонтерка та депутатка міської ради Вікторія Лоза, також поділилися своїми емоціями про довгоочікуваний приїзд реанімобіля до Полтави:

«Ось вона, наша «Весна». Поїхала вже працювати. Дякую всій команді «Полтавський Батальйон Небайдужих», прекрасній Наталії Гранчак і вдячність велика нашим мюнхенським друзям, які подарували нашим медикам Весну», — написала Лоза на своїй сторінці Facebook.
poltavska-khvilia_xcwi/eqGpfHyng.jpeg
Вікторія Лоза і «Весна»

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар