Полтавський боксер виборов золото на Чемпіонаті світу

Олег Приймачов став Чемпіоном світу з таїландського боксу у ваговій категорії 91 кг.

(Фото — Полтавська політехніка)

Упродовж  6-11 грудня у Таїланді (Бангкок) тривали змагання Чемпіонату світу з тайського боксу Муай Тай.

У складі національної збірної Україну представляли професійні спортсмени з Полтавщини – Олег Приймачов та Михайло Сердюк, студенти Полтавської політехніки.

Олег Приймачов здолав поляка Лукаша Радоша, а у півфіналі змагань переміг іранця Хамідрезу Кордабабі. У фіналі Чемпіонату спортсмен змагався з росіянином Вадимом Дмитрієвим, який поступився полтавцю.

Олег Приймачов приніс до скарбнички національної збірної першу золоту медаль та вдруге став чемпіоном світу з тайського боксу Муай Тай.

Михайло Сердюк та Олег Приймачов (Фото — Полтавська політехніка)

Михайло Сердюк змагався серед юніорів у ваговій категорії до 54 кг та здобув бронзову нагороду Чемпіонату світу.

У загальному заліку збірна України здобула три золоті медалі та займає четверту сходинку турнірної таблиці.

Раніше ми писали, що полтавська спортсменка стала другою на Чемпіонаті Києва з легкої атлетики.