Полтавський Митрополит УПЦ Філіп погрожує священникам, які виступили проти московського патріарха

Митрополит Полтавський Філіп змушує священників відкликати підписи під зверненням із закликом провести церковний трибунал проти патріарха Кирила.

poltavska-khvilia_xcwi/OFDX_TUnR.jpeg

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив протоієрей Андрій Пінчук. Як доказ своїх слів, він надав скриншоти листувань з двома священниками, які відкликали свої підписи під зверненням через погрози митрополита Філіпа.

«Полтавський митрополит Філіп старається на всю. Обдзвонює священників, які підписали звернення та, судячи з усього, погрожує їм карами небесними за те, що вони вбачають в діях патріарха Кирила злочини проти моралі та проти канонів», — написав Андрій Пінчук.
poltavska-khvilia_xcwi/hPzAloUnR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/gWD0_oU7g.jpeg

Раніше священники Української православної церкви Московського патріархату почали збір підписів під зверненням до Собору Предстоятелів Древніх Східних Церков «з позовом проти патріарха Кирила».

Майже 200 священників уже поставили підписи за проведення церковного трибуналу для патріарха Кирила.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар