Полтавський студент став золотим призером Чемпіонату України з таїландського боксу

Студент Полтавської політехніки Михайло Сердюк став чемпіоном України з таїландського боксу Муей-тай серед молоді.

Про це повідомили на сторінці Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Змагання з таїландського боксу Муей-тай серед дорослих та молоді (ІІІ-ІV ранг) проходили в Одесі упродовж 13 — 16 жовтня. У Чемпіонаті України брали участь як професійні спортсмени, так і представники юнацьких спортивних клубів.

Студент Полтавської політехніки Михайло Сердюк виборов золоту медаль у ваговій категорії до 54 кг. Спортсмен став найкращим у віковій категорії для молоді – 17 років і старші.

Раніше, у Полтаві пройшли змагання на звання кращого стрільця області.