Полтавському заводу не продовжать оренду землі через підозру в торгівлі з росією

Депутатська комісія виключила питання продовження договору оренди землі для «Полтавського турбомеханічного заводу», який, за версією правоохоронців, постачав деталі до росії під час повномасштабної війни.

poltavska-khvilia_xcwi/0SQKy82IR.jpeg

Про це 15 лютого стало відомо з трансляції комісії Полтавської міської ради.

15 лютого депутатська комісія виключила з розгляду питання щодо розгляду листа «Полтавського турбомеханічного заводу». Підприємство просило міську раду продовжити оренду землі на вул. Енергетична, 3б, щоб експлуатувати та обслуговувати будівлі котельні.

Депутат міськради Євген Ніколаєнко запропонував доручити юридичному відділу детальніше вивчити цей проєкт рішення. Крім того, депутат зазначив, що завод фігурує в кримінальній справі щодо постачання запчастин для турбін до росії.

«У цього підприємства є ознаки торгівлі з росією. До речі, начебто, наразі цим займається АРМА».

Як пише ЗМІСТ, торік у грудні з проєкту рішення сесії виключили питання оренди землі для турбомеханічного заводу.

Пригадаємо, що у листопаді 2022 року ДБР викрило схему концерну, який поставив до росії комплектуючих на щонайменше 190 млн грн. Після цього правоохоронці арештували завод у Полтаві та Сумах.

poltavska-khvilia_xcwi/9zODs8hSR.jpeg

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • MS
    Mellita Sömnitz
    15 лют.
    Оставьте турбо механический в покое, хоть, что то работает, народ получает зарплату, скоро всё равно будет все Россия. Зачем ,эти не нужные телодвижения.
    Відповісти