Понад 500 кажанів, яких викинули з балкону в Полтаві, загинули

10 січня з балкону однієї із багатоповерхівок Полтави викинули понад 1500 кажанів. На порятунок рукокрилих прибули місцеві жителі та волонтери із Харкова, втім, врятувати вдалося не всіх — понад 500 кажанів загинули.

poltavska-khvilia_xcwi/F4kKpzcSR.jpeg
Фото: Ukrainian Bat Rehabilitation Center

За інформацією представниці Центру реабілітації рукокрилих у Полтаві Вікторії Вихор, кажанів знайшли під час розбору одного із балконів багатоквартирного будинку. Монтажники, які розбирали балкон, не пішли назустріч та сказали, що викидатимуть кажанів у мішки, попри те, що їх просили складати їх у коробки.

Спочатку на порятунок кажанів до багатоповерхівки прибули місцеві жителі та волонтери, які складали їх у коробки. Опісля на місце події прибула команда волонтерів із Харкова, які забрали кажанів до Центру реабілітації рукокрилих.

poltavska-khvilia_xcwi/Pjc-pkcSR.jpeg
Фото з місця події: Фонтанзамільйон

Волонтери розповіли, що взимку на вулиці опинилися понад 1500 кажанів, які занесені до Червоної книги України. Також вони зазначили, що кажани перебували в стані зимового сну, в якому вони не рухаються.

«Впродовж всієї ночі ми майже повним складом Українського центру реабілітації рукокрилих оглядали та напували врятованих кажанів. Вимірювали вагу тіла та сортували живих рукокрилих, від тих, що вже нажаль загинули через мороз. Уважно перевіряли стан живих на наявність травм и пошкоджень», – розповіли в Центрі реабілітації рукокрилих.

За словами волонтерів, понад 500 кажанів загинули. Серед 1000 живих рукокрилих у більшості нерухливі задні кінцівки та поламані крила.

«Також слід підкреслити, що більшість з них наврядчи мають шанси вижити», – йдеться у повідомленні Центру.
Відео: Ukrainian Bat Rehabilitation Center

Нагадаємо, що у Полтаві з балкону багатоповерхівки викинули колонію кажанів.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • В
    Володимир
    12 січ.
    За такі речі судити варто.
    Відповісти