Посадовицю з Полтавщини підозрюють у підробці документів на закупівлю модульних укриттів

Очільниці одного із відділів виконкому Мачухівської сільради повідомили про підозру в зловживанні службовим становищем та службовому підробленні. Відомо, що жінка придбала укриття за завищеною ціною.

poltavska-khvilia_xcwi/5zOnTDASR.jpeg
Фото: Полтавська обласна прокуратура

Про це повідомили в Полтавській обласній прокуратурі.

За даними слідчих, минулого року посадовиця, не маючи на те відповідних повноважень та всупереч рішенню сільської ради, вирішила закупити два модульних укриття, замість трьох. Маючи змогу укласти вигідний договір, вона цього не зробила. Натомість чиновниця уклала договір з іншим підприємством за завищеною ціною.

Через дії посадовиці громада зазнала понад 600 тис. грн збитків. Також вона порушила умови договору та підробила документи, внаслідок чого підприємець міг безпідставно отримати ще 600 тис. грн за укриття, якого не постачав. Переплату за нього не встигли перерахувати, оскільки втрутилися правоохоронці.

Нагадаємо, що на Полтавщині розслідують закупівлю модульних укриттів за завищеною ціною.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • M
    MrsFox
    5 бер.
    Какое может быть будущее у страны, где даже в сельских администрациях вовсю воруют? На всех уровнях власти одна сплошная коррупция! Так еще на чем наживаются - на войне! Совсем стыд и совесть потеряли.
    Відповісти