Постраждалим внаслідок обстрілу Полтавського району виділили ще 3,2 млн грн допомоги

17 квітня на засіданні виконкому Полтавської міської ради виділили одноразову грошову допомогу постраждалим внаслідок російського обстрілу, який стався 8 квітня.

poltavska-khvilia_xcwi/Z7ZKtUaSg.jpeg
Фото «Полтавської хвилі»

Про це стало відомо із трансляції засідання.

Загалом на допомогу постраждалим виділили 3 млн 200 тис. грн. Кошти отримають 164 родини. Розмір допомоги — 10 тис. грн на людину. Сума допомоги коливається від 10 до 60 тис. грн на сім'ю.

За словами очільниці Полтави Катерини Ямщикової, частину коштів спрямували на допомогу постраждалим, які зверталися до медичних закладів та на підтримку родину загиблої.

«Люди вже почнуть отримувати кошти відзавтра», – додала пані Катерина.

Також Ямщикова зауважила, що у програмі Управління ЖКГ створили розділ ліквідації наслідків російської агресії, в якій фахівці прописали всі необхідні процедури, аби в разі надзвичайної ситуації вони могли відразу приступати до ліквідації її наслідків.


Нагадаємо, що 8 квітня росіяни атакували Полтавську громаду ракетою. Попередньо, окупанти використали для удару крилату ракету Х-59. Понад 100 рятувальників три години гасили пожежу.

10 квітня на засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради виділили кошти на одноразову грошову допомогу. Допомогу виділили 67 родинам.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар