Правоохоронці розслідують справу привласнення грошей під час реконструкції лікарні Скліфосовського

Роботи з реконструкції обласної лікарні виконувало ТОВ «Марк Строй». Правоохоронці встановили, що підрядник завищував ціни на матеріали, порушував будівельні норми та вносив недостовірні відомості в документи.

poltavska-khvilia_xcwi/1XnstWA7R.jpeg

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

22 грудня Октябрський райсуд Полтави надав дозвіл на проведення огляду приміщень хірургічного корпусу лікарні імені Скліфосовського. Для цього залучатимуть експертів з наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса».

Правоохоронці попередньо встановили, що для привласнення бюджетних грошей під час реконструкції лікарні вносилися недостовірність відомості в документи. Зокрема, в актах недостовірно вказували обсяги будівельних робіт, вартість робіт й матеріалів.

Також підрядник ТОВ «Марк Строй» виконував роботи з порушенням ДБН, які не відповідали проєктно-кошторисній документації. Окрім цього встановили, що компанія використовувала ряд підконтрольних підприємств для завищення цін на матеріали та послуги. Хоча підрядник все одно отримав кошти на роботи, а саме 208 млн 309 тис. 889 грн.

Загалом протягом 2018-2019 років обласний Департамент будівництва уклав 34 договори підряду з підприємством. За цей час «Марк Строй» отримало 436 млн 607 тис. 852 грн. Додамо, що саме це підприємство будувало новий спорткомплекс на вул. Петра Юрченка, 1.

Нагадаємо, що влада області планує збудувати новий корпус невідкладних станів в обласній лікарні імені М. Скліфосовського. Вартість будівництва нового корпусу – 880 млн грн.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар