Президент планує призначити нову суддю Комсомольського міськсуду на Полтавщині

Вища рада правосуддя запропонує Президенту призначити Марину Малюк з Донеччини на посаду судді Комсомольського міськсуду Полтавщини.

poltavska-khvilia_xcwi/qSmrMTwSR.jpeg
Президент України Володимир Зеленський (Ілюстративне фото, джерело — Офіс президента України)

Про це 20 червня повідомляє Вища рада правосуддя.

20 червня ВРП ухвалила рішення щодо внесення подань Президенту для призначення 20 суддів на посади до місцевих судів. Зокрема, Володимир Зеленський розгляне призначення Марини Малюк до Комсомольського міського суду Полтавської області.

Згідно з сайтом НАЗК, Малюк зареєстрована у місті Селидове, що на Донеччині. У Селидовому Малюк задекларувала земельну ділянку та житловий будинок.

З акту ВРП відомо, що Марина Малюк у 2008 році закінчила Міжрегіональну академію управління персоналом, де отримала повну вищу юридичну освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста. Також Малюк має щонайменше пʼять років стажу роботи у сфері права. Зокрема, вона працювала на посаді начальниці юридичного відділу Служби автомобільних доріг Донецької області.

У грудні минулого року Малюк допустили до участі в конкурсі на заняття вакантної посади місцевих судів. Вища кваліфікаційна комісія суддів визначила рейтинг та вирішила, що Малюк посіла переможну позицію. Вже у березні цього року комісія рекомендувала призначити Малюк на посаду судді Комсомольського міського суду Полтавщини.

Нагадаємо, що обвинувачену у держзраді суддю Полтавського райсуду звільнили з посади.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • M
    MrsFox
    28 черв.
    А судья то ненастоящий будет. Можно сколько угодно спорить и закрывать глаза на правду, но, согласно закону, у президента на данный момент нет полномочий кого-либо назначать. Представляете, какой неразберихой это может обернуться в будущем, если наше государство начнет жить по Конституции. Как минимум, все решения назначенных сейчас Зеленским судей, будут считаться недействительными!
    Відповісти