Протягом двох місяців у Полтаві планують встановити валідатори у всіх приватних маршрутках (оновлено)

Наразі 160 з 200 приватних транспортних засобів міста обладнані валідаторами. Ще у 40 маршрутках їх планують встановити протягом кількох місяців.

poltavska-khvilia_xcwi/iGICUoBSR.jpeg
Фото: Полтавська хвиля

Про це повідомив під час сесії Полтавської міськради повідомив директор «Фарго Сістемс» В'ячеслав Поспєлов:

«На сьогодні комунальне підприємство «Полтаваелектроавтотранс» на 100% обладнане валідаторами, які працюють в ньому з першого дня, із запасом у 10% на будь-які випадки. З приватного транспорту обладнані 160 транспортних засобів. Залишилося обладнати близько 40 автобусів. Плануємо закрити це питання у найближчі два місяці».

Поспєлов також додав, що підприємство визначилося зі стаціонарним обладнанням та його кількістю у межах комунального «Полтаваавтоелектротранс», оскільки там стабільна кількість транспорту.

«По приватному транспорту чекаємо затвердження умов конкурсу, де чітко буде визначена мережа, кількість маршрутів і транспортних засобів на цих маршрутах та пасажиромісткість. За цими цифрами будемо визначати кількість стаціонарних валідаторів, необхідних для приватного транспорту», — додав Поспєлов.

Керівник транспортного відділу Сергій Гладких також зауважив, що приватні автобуси обладнані переносними валідаторами. Щодо стаціонарних — фахівці визначили тип необхідної операційної системи, а «Фарго Сістемс» вже звернулося до їх виробника.


Під час сесії депутати також розглядали питання щодо передачі 24% «Фарго Сістемс» у власність міста. Рішення не прийняли, оскільки не вистачило голосів.

Депутати повторно винесли на розгляд питання щодо прийняття частки «Фарго Сістемс» у власність Полтави. Рішення ухвалили.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар