«Проїхати неможливо, гірше ніж у Києві»: полтавці скаржаться на перекриту дорогу

З 1 липня вул. Симона Петлюри залишається перекритою для проїзду. Вулицю планують відкрити 11 жовтня. Дорогу, які нині ремонтують, водії вимушені об’їжджати та скаржаться на затори на інших дорогах.

Торік розпочалася реконструкція вул. Петлюри. Цьогоріч, 1 липня, для продовження ремонту виконавчий комітет ухвалив рішення перекрити проїзд вулицею до 16 серпня. Однак підрядник не встиг завершити необхідні роботи й тому термін перенесли на 24 вересня. У зв’язку з погодніми умовами дедлайн відкриття вулиці перенесли на 11 жовтня.

Водій Олександр розповів, що через перекриту дорогу на інших вулицях з’являються затори:

«Об’їжджати треба, у пробках по пів години стояти. Трафік збільшився. Кожного дня працюю, тому кілька разів тут проїжджаю. Чекаю на відкриття дороги. Приємно, що дорогу роблять, бо чим більше ям, тим частіше ремонтуєш машину».

Полтавець Павло каже, що їздив цією дорогою кожного ранку. Однак поки дорога перекрита він вимушений об’їжджати вулицею Героїв АТО.

«По Полтаві проїхати неможливо, гірше ніж у Києві. Підняли люки, мабуть, будуть вирівнювати дорогу. Бо як зробили ремонт, то стрибав як на авторалі».

Після завершення реконструкції вулицею зможуть їздити тролейбуси. Для цього КП «Полтаваелектроавтотранс» має визначити, чи вистачить існуючих підстанцій. Тому підприємство має отримати проєкт електрифікації. Під час виготовлення проєкту підприємство надаватиме технічні вимоги щодо встановлення електроопор та облаштування дротів.

«Якщо вводити в експлуатацію дорогу, яка зараз реконструюється, то з погляду ширини проїзної частини, тролейбуси вже можуть їздити. Залишиться черга за електрифікацією цієї ділянки. За нашими розрахунками, потужностей тягових підстанцій на вул. Енгельса та на Половках буде достатньо».

Редакція «Полтавської хвилі» не отримала коментар від УЖКГ щодо ремонту вулиці.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Відео"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар