«Решетилівська весна» під загрозою закриття

23 серпня у Решетилівці відкрили мистецький фестиваль, який тривав увесь день. Опісля його проведення один із співорганізаторів заходу і голова Полтавської облради Олександр Біленький повідомив про те, що він складає з себе повноваження співорганізатора цього заходу.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Завершився фестиваль «Решетилівська весна 2021». Я складаю з себе повноваження співорганізатора цього заходу. Якщо наступного року буде концертна програма, артистів буде запрошувати хтось інший. З 2016 по 2021 рік Решетилівку відвідали музиканти гуртів – Kozak System, Мандри, ТІК, ТНМК, DZIDZIO, Онейроїд, Жадан і Собаки, PATSYKI Z FRANEKA, КАZKA, MOZGI, Брати Гадюкіни, Табула Раса, Mad Heads XXL, Арсен Мірзоян, Леприконси, Zdob și Zdub, Ляпіс-98... Можливо, згадав не всіх. Кожного року докладали зусиль, щоб наш фестиваль був найкращий. Як правило, організація заходу відбувалась за приватні кошти і лише цього року було передбачене бюджетне фінансування, яке забезпечило лише половину видатків», — повідомив посадовець на своїй сторінці.

Він додав про те, що Решетилівка «втомилася» від такої уваги. Також подякував усім, хто допомагав організовувати свято протягом багатьох років.

Поки що невідомо, чи буде фестиваль у майбутньому році.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар