Рятувальник з Полтави постраждав під час обстрілу Дніпра

10 квітня кілька годин тому внаслідок ворожого обстрілу було поранено п'ять пожежників, зокрема Ігоря Гетала з Полтави.

poltavska-khvilia_xcwi/gMZCB587R.jpeg

Про це стало відомо з фейсбук-сторінки Help Firefighters UA.

Також внаслідок обстрілу міста постраждала начальниця ЦГЗ Дніпропетровської області Євгенія Дудка та ще троє їхніх колег пожежників.

Наразі триває збір коштів на лікування постраждалих рятувальників. Реквізити: 4149439316541980 (Дмитро Сорочан, з позначкою «Дніпро»).


Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • В
    Ванда
    10 квіт.
    Росія планує максимально зруйнувати українські міста артилерією та вбити максимум мирних жителів. Наразі Україна не воює і не обороняється. І Донбасом, і українськими містами стріляє лише артилерія Росії. В інтернеті всі українські ЗМІ героїзують подвиги українських військових, які ніхто не робить. Немає битви двох сторін, є лише обстріл з одного боку – з боку Росії. Росія грає дві партії – і білими, і чорними. Сьогоднішня 12 км колона російської артилерії приїхала, щоби вбивати мирних жителів, а не боротися з українськими військовими. Немає битви, є лише артилерійський розстріл.
    Відповісти