Рятувальники Полтавщини купили гусеничного робота за понад 10 млн грн

Головного управління ДСНС у Полтавській області 22 грудня без торгів замовив компанії «Променергообладнання» тактичного робота Magirus Wolf R1 вартістю 10 млн грн.

poltavska-khvilia_xcwi/mLjKt2p4R.jpeg

Тендер з'явився на порталі закупівель «Prozorro».

Цьогоріч у Полтаву мають поставити нового тактичного робота Magirus Wolf R1 виробництва німецької компанії «Magirus GmbH» не раніше 2022 року. А саме базову рухому платформу з дистанційним керуванням на гусеничному шасі, оснащену захисною спринклерною системою та водопінним лафетним стволом.

poltavska-khvilia_xcwi/Nltpt2tVR.png

Згідно з сайтом виробника, цей робот дозволяє рятувальникам залишатися поза межами небезпечної зони при виявленні небезпечних матеріалів, небезпеці обвалу або дуже високій температурі. Він має роботизовану руку, можливість підключення напірних рукавів та спеціалізовані системи камери, з яких оператори отримують зображення та відео. Робот може гасити пожежі в лісі, промислових будівлях і цехах тощо, виявляти небезпечні речовини за допомогою спектрометра та працювати з ними за допомогою маніпулятора, забезпечувати підтримку пожежогасіння за допомогою тепловізорів, напівавтономно входити й виходити з кімнат та їздити по маршрутах гасіння тощо.

poltavska-khvilia_xcwi/groNp2tVR.png
Деталі тендеру

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар