Родина депутата облради від ОПЗЖ погрожує журналістці з Чутового (доповнено коментарем-спростуванням)

Головна редакторка газети "Чутівський край" Дар'я Густіліна на своїй сторінці в соцмережі фейсбук опублікувала листування, в якому жінка на ім'я Анастасія Савченко погрожує їй розправою за буцімто нецензурну лайку в коментарях.

poltavska-khvilia_xcwi/iO29Rx74R.png

Як стало відомо, йшлося про те, що в одній із дискусій у фейсбуці журналістка вжила вставне слово "сука", яке, до слова, є літературним і не вважається обсценним. Однак співрозмовниця сприйняла його як звертання на свою адресу.

Натомість жінка на ім'я Анастасія Савченко почала погрожувати журналістці переслідуванням та вчинила справжній кібербулінг у соцмережі. А згодом узагалі почала погрожувати розправою від свого чоловіка «депутата облради».

poltavska-khvilia_xcwi/Wq-BzxnVg.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/VVm4zbnVR.jpeg

У Полтавській облраді є лише один депутат з прізвищем Савченко — депутат від партії зрадників та колаборантів ОПЗЖ Сергій Савченко, місцевим осередком якої керував одіозний нардеп-держзрадник Ілля Кива.

poltavska-khvilia_xcwi/8Z3fzx74g.jpeg

Нам вдалося зв'язатися з Анастасією Савченко, аби дізнатись її точку зору. Жінка говорить, що мала на увазі не погрозу, а в прямому сенсі висловлювання «пояснити як треба спілкуватись»

«Вона обізвала мою маму, яка 44 дні тому втратила сина, сукою. Я написала їй і сказала, що поясню і мій чоловік пояснить як треба спілкуватись. Це не означає, що ми будемо її бити — ми не в 90-х живемо. Але з мого боку будуть листи і від чоловіка як від депутата. Ми будемо писати та неї скаржитись, тому що вона не має права так говорити. Я дійсно була в Чутовому, поїхала до Миколи Павловича [міський голова — ред]бо він фінансує її газету. Бити її чи фізично погрожувати ніхто їй не збирався. Я не хотіла цього передусім, щоб не паплюжити пам'ять про мого брата. До речі, саме вона погрожувала нашій родині, своїм чоловіком, який може приїхати з побратимами. Мені важливо, щоб люди знали правду — я волонтерка і наклепу на себе не хочу, тому буду все одно добиватись справедливості. Якщо треба — то в судах. Бо з нас уже якихось ледь не злочинців зробили. Спочатку маму, яка поховала сина образили, тепер на мене наклеп зводять», — прокоментувала нам Анастасія Савченко.

Нижче наводимо скріншоти листування надані Анастасією Савченко:

poltavska-khvilia_xcwi/VnU0VbnVR.png
poltavska-khvilia_xcwi/p_4J4x7VR.png
poltavska-khvilia_xcwi/I1114xn4g.png
poltavska-khvilia_xcwi/BNj1VxnVg.png
poltavska-khvilia_xcwi/azdbVxnVR.png
poltavska-khvilia_xcwi/C5Pb4xnVg.png

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар