Родина очільниці податкової Полтавщини придбала дві квартири й дві автівки за шість млн грн

Національне агентство з питань запобігання корупції та Державне бюро розслідувань виявили 6,1 млн грн необґрунтованих активів у керівниці ГУ ДПС Полтавщини.

НАЗК не називає імені посадовиці, втім, на офіційному сайті ГУ ДПС України в Полтавській області, посаду керівниці обіймає Алла Рябкова.

poltavska-khvilia_xcwi/8FA6VqSIg.jpeg
Фото: Офіційний сайт ГУ ДПС у Полтавській області

Про це повідомили на офіційному сайті НАЗК.

У 2020 році рідна сестра посадовиці стала власницею квартири у столиці вартістю понад 2,2 млн грн, не маючи змоги самостійно придбати таке житло. У 2021 році батько очільниці податкової придбав авто Land Rover Range Rover Velar вартістю майже 900 тис. грн. Аналіз його доходів довів те, що чоловік не мав можливості придбати авто власним коштом.

У 2023 році дочка посадовиці придбала авто Toyota C-HR Hybrid вартістю майже 1,5 млн грн, втім, за інформацією НАЗК, вона не мала змоги самостійно придбати авто.

Також стало відомо, що у 2016 році чоловік очільниці податкової придбав квартиру в Полтаві вартістю майже 1 млн грн, хоча його доходи не давали йому змоги придбати помешкання.

«Проведений НАЗК моніторинг способу життя свідчить, що за дорученням службовиці впродовж 2020-2023 років іншими фізичними особами та членами її сім’ї було набуто у власність необґрунтовані активи загальною вартістю 6,1 млн грн», – йдеться у повідомленні НАЗК.

Агентство направило матеріали щодо Алли Рябкової до Спеціальної антикорупційної прокуратури.

Нагадаємо, на Полтавщині експосадовця Держгеокадастру підозрюють у службовій недбалості.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • А
    Анатолій
    25 лист.
    Чого доколупались?! Людина тяжко працювала всима своїми дірочками вдень і вночі і заробила!!!
    Відповісти