СБУ викрило зловмисника, який блокував частоти військової частини у Полтаві

Служба безпеки України у Полтаві викрила та припинила протиправну діяльність місцевого мешканця, який створював перепони у роботі однієї з ключових військових частин регіону. Про це повідомляє пресслужба Управління СБУ Полтавщини. Зазначена в/ч забезпечує спеціальними засобами зв`язку інші військові частини ЗС України.

poltavska-khvilia_xcwi/tlsqf2J7R.jpeg

За даними слідства, зловмисником виявився колишній військовий. Чоловік протягом року періодично налаштовував своє радіоелектронне обладнання на діапазон спеціальних частот військових, чим «глушив» передачу електронної інформації в/ч, перешкоджаючи при цьому діяльності Збройних Сил України в особливий період.

Наразі перевіряється інформація щодо зв’язків фігуранта зі спецслужбами РФ.

У ході обшуків, проведених за адресами розташування обладнання і мешкання правопорушника, правоохоронці виявили та вилучили:

- комп’ютерну техніку з доказами протиправної діяльності;

- 5 радіоелектронних засобів та інше мережеве обладнання, за допомогою якого здійснювалося втручання у спеціальний діапазон частот військових.

poltavska-khvilia_xcwi/u18RL2Jng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/doUgL2Jng.jpeg

Відкрито кримінальне провадження за ст.114-1 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії для встановлення усіх обставин протиправної діяльності та притягнення до відповідальності осіб, причетних до вчинення злочинів проти державної безпеки.

Заходи з викриття та документування протиправної діяльності проводилися кіберфахівцями та слідчими СБУ в Полтавській області за процесуального керівництва Полтавської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері центрального регіону.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Інциденти"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар