Секретар міськради відправив посадовицю Владу Співак на дистанційну роботу

З 1 травня заступниця директора Департаменту економіки Влада Співак працюватиме дистанційно.

poltavska-khvilia_xcwi/_n2tyiU4R.jpeg

Відповідне розпорядження підписав 21 квітня секретар міськради Андрій Карпов. У документі йдеться, що надалі посадовиця працюватиме за місцем проживання.

Карпов розповів, що підписав розпорядження на прохання Співак. Відтепер посадовиця працюватиме дистанційно до кінця воєнного стану.

«Під час воєнного стану це дозволяє законодавство — дистанційна робота. Вона обґрунтовувала, чому вирішила так працювати, але це залишиться розмовою між нами».
poltavska-khvilia_xcwi/DhP_PiUVg.jpeg

Влада Співак прокоментувала, що довелося змінити форму роботу через погрози:

«Наша команда разом із Сергієм Капліним виграла суд по тарифах, готуємося до апеляції. Ми добилися початку ремонту доріг, боремося за ремонти ліфтів. Тому наші вороги тероризують нас: відкрили п'ять кримінальних справ, стежать, не дають працювати, погрожують вбивством. Поливають брудом замовними статтями на телеграм-каналах, розголошують місце проживання. Я хочу служити Полтаві і полтавцям далі, працювати на місто. Багато зробили за ці місяці для Полтави, тому попросила таку форму роботи. Нічого не зміниться, просто прийдеться працювати втричі більше».

Нагадаємо, що у Полтаві політрада Партії простих людей відкликає депутатку, яку неможливо відкликати.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар