Щербанівська громада хоче стягнути з підприємства понад 2 млн грн

Щербанівська сільська рада позивається до одного з товариств Полтавського району щодо стягнення понад 2 млн грн, бо та не виконала зобов'язання у розвитку громади.

poltavska-khvilia_xcwi/B0EkJkRIR.webp
Ілюстративне фото

Про це повідомили на сторінці Полтавської обласної прокуратури.

Підставою для звернення до суду стало не виконання товариством рішення, ухваленого у лютому 2022 року, про стягнення майже 4 млн грн пайового внеску у створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Розсошенців.

У травні 2019 року виконавчий комітет Щербанівської сільської ради та товариство уклали договір, предметом якого став пайовий внесок ТОВ на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури при будівництві багатоквартирного житлового будинку у вказаному населеному пункті.

За умовами договору ТОВ повинно перерахувати на рахунок виконавчого комітету Щербанівської сільської ради 4% (майже 4 млн грн) від загальної кошторисної вартості будівництва до прийняття об’єкта в експлуатацію, але не пізніше 31 грудня 2020 року, однак до цього часу своїх зобов’язань не виконало, що стало підставою для нарахування додаткових штрафних санкцій.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар