СК «Полтава» так і не зміг провести свій перший матч у Першій лізі

Сезон для полтавської команди мав розпочатися 27 серпня о 17:00 у Полтаві, але матч скасували.

poltavska-khvilia_xcwi/W7wuabW4g.webp
СК «Полтава»

Свою першу зустріч у Першій лізі полтавський клуб мав провести з клубом «Гірник- Спорт» у Полтаві. Але через організаційні моменти матч довелося перенести.

Президент клубу Сергій Іващенко зазначив, що матч перенесли через неможливість домовитися з обласною владою:

«Згідно з регламентом з безпеки, перед початком матчу команда повинна отримати дозвіл начальника ВО на проведення гри на стадіоні. Стадіон сертифікований (у плані безпеки), має укриття. У регламенті професійної футбольної ліги прописано, що дозвіл на проведення матчу має надавати саме начальник обласної ОВА».
poltavska-khvilia_xcwi/BElQ-xZVR.jpeg

Але, Дмитро Лунін, начальник Полтавської ОВА, такого дозволу не надав.

Президент клубу зазначає, що підстав для відмови у проведенні зустрічі команд Першої ліги не було:

«Я звернувся вчора (26 серпня, — ред.) до начальника ПОВА з проханням надати дозвіл на проведення матчу. Той скерував мене до начальника управління Молоді та спорту. Але цей дозвіл має надати саме начальник ОВА. Я до останнього моменту чекав, що все-таки нам дозволять провести зустріч, але не судилося».
poltavska-khvilia_xcwi/s8qgsxWVR.jpeg
Сергій Іващенко

Примітно, що на зустріч, яка мала розпочатися о 17:00 на одному зі стадіонів Полтави, вже приїхали майже всі запрошені: команди, арбітри, преса.

Матчу так і не судилося розпочатися. Керівництво клубу буде звертатися до Професійної футбольної ліги для призначення дати перенесення зустрічі.

Попри прикру ситуацію з перенесенням матчу, Сергій Іващенко зазначив, що клуб готовий до боротьби в Першій лізі та готується до наступного матчу з київською «Оболонню».


Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб оперативно отримувати свіжу та перевірену інформацію.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар