Скандальне замовлення документації для музею в Більську скасували

Минулого місяця Будівельний департамент Полтавської ОВА замовив коригування проєктної документації з будівництва музею у Більську. Це мало б коштувати 600 тис., але закупівлю скасували.

poltavska-khvilia_xcwi/oCDaq3VSR.jpeg
Будівля, в якій триває ремонт, станом на 2021 рік

Про це 10 листопада під час брифінгу журналістам повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін:

«Це не перша зміна кошторисної документації. Таке відчуття, що нормально робити кошторисну документацію щопівроку, якщо щось захотілось змінити. Мені відомо, що під час перегляду цих документацій чомусь забули зробити санвузол на другому поверсі. Відомо, що ціна трохи завищена. Мені відомо. що такі речі відбуваються системно і по інших напрямках роботи. Ми скасували цю закупівлю, бо вона не на часі».
Начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін
Начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін. Фото: Полтавська хвиля

Це одна з перших закупівель, за яку взялась робоча група «Прозорість і підзвітність». За словами очільника області, у ній працюють люди, які мають аналітичний бекграунд і досвід у розкритті таких схем.

Нагадаємо, робоча група «Прозорість і підзвітність» запрацювала наприкінці жовтня. Вона моніторитиме прозорість й ефективність використання коштів державного та місцевих бюджетів і тих, які надходять за грантовими програмами.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар