Спортсмени-юніори з Полтавщини завоювали дві медалі на Чемпіонаті України з легкої атлетики

Легкоатлети з Полтавщини завоювали дві нагороди на юніорському Чемпіонаті України в приміщенні.

Фото ілюстративне

В активі наших спортсменів одна золота медаль та одна срібна. Про це йдеться на сайті «ПолтавщинаСпорт».

У Сумах пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини й привезли звідти дві медалі.

Ярослава Ялисоветська з Кременчука була першою у бігу на 800 м серед юріорок. Вона подолала дистанцію за 2:18,60 хв. Друге місце посіла Вікторія Бондаренко з Кіровоградщини (2:20,44 хв). Третє місце у Катерини Прилепської з Борисполя (час — 2:21,12).

Полтавець Андрій Запорожець став другим на дистанції 800 м серед юніорів. Спортсмен подолав дистанцію за 2:03,27 хв. Перше місце у Юрія Пікуловча з Івано-Франківська (час — 2:01,83). «Бронза» в Олександра Кабака з Маріуполя (час — 2:03,60).

Нагадаємо, що полтавський боксер Олександр Хижняк претендує на звання «Героя спортивного року»