Спортсмени з Полтавщини успішно виступили на Чемпіонаті України з туризму

Юні туристи з Полтавщини показали достойний рівень на всеукраїнських конкурсах.

poltavska-khvilia_xcwi/8q-hTO7VR.jpeg

У Закарпатській області відбувся Чемпіонат України серед юнаків із пішохідного туризму та Кубок України серед юнаків із велосипедного туризму.

На обох змаганнях успішно виступили представники Полтавщини. На Чемпіонаті України з пішохідного туризму до команди увійшли туристи Михайлівського ліцею та КЗ «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді».

poltavska-khvilia_xcwi/Val2odnVg.jpeg

На дистанції «Смуга перешкод» четвертого класу команда у складі Марії Головашич, Богдана Краєва, Андрія Фисуна та Дмитра Шийки здобула III місце. У змаганнях зв’язок пара Богдана Краєва та Андрія Фисуна також посіла III місце.

poltavska-khvilia_xcwi/fsRoTO74g.jpeg

У загальному заліку за сумою двох видів програми команда Полтавської області здобула IV місце. До змагань учасників готували тренери Дар’я Дудник, Анатолій Криворучко, Сергій Свистун.

На Кубку України з велосипедного туризму честь області захищали юні туристи з Лубенської міської громади та вихованці обласного центру.

У командному заліку на комплексній дистанції велотуристи Полтавщини посіли ІІ місце. На дистанції „Смуга перешкод” команда Полтавської області також здобула «срібло».

Раніше ми писали про те, що під Полтавою вантажівка в'їхала у бетонний блок.


Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб оперативно отримувати свіжу та перевірену інформацію.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар