Спортсмени з Полтавщини здобули кілька нагород на чемпіонаті світу з бодібілдингу

Всесвітні змагання, участь в яких взяли бодібілдери з Полтавської області, проводили в Іспанії.

poltavska-khvilia_xcwi/29PzMYVSg.webp

Про це повідомили в Полтавській ОВА.

Спортсмени вибороли п'ять медалей, зокрема «золото», «срібло» та «бронзу». Під час змагань Георгій Барсуков з Лубен завоював перше місце у категорії до 100 кг, а Ярослава Білан з Полтави виборола перше місце у категорії жінки бікіні майстри до 39 років та третє місце у категорії жінки бікіні до 162 см.

poltavska-khvilia_xcwi/Yw8AGLVSg.webp

Кременчуківець Сергій Ройко виборов «срібло» у ростовій категорії до 179 см, а Ірина Тертична завоювала «бронзу» у категорії жінки бікіні до 169 см.

Загалом у чемпіонаті взяли участь 54 українських спортсменів. Вони завоювали 26 медалей.

Нагадаємо, волейболісти з Полтавщини здобули перемогу на чемпіонаті України.