Справа будівництва «фонтану за мільйон»: слідчі отримали доступ до документів

Октябрський райсуд Полтави дозволив слідчим отримати документи підряду на реконструкцію фонтану у парку Майдан Незалежності. У 2019 році роботи з будівництва коштували понад 23,7 мільйона гривень.

poltavska-khvilia_xcwi/Qn3dOKUSg.jpeg
Фонтан у парку Майдан Незалежності

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

6 червня Октябрський райсуд виніс ухвалу. У ній йдеться, що слідчі отримали доступ до документів підряду на реконструкцію фонтану в парку Майдан Незалежності, а саме на договір, додатки, акти виконаних робіт тощо.

Згідно з матеріалами справи, на початку цього року надійшла ухвала слідчого судді, щоб внести відомості до реєстру за фактом зловживання службовим становищем, завищення вартості робіт та матеріалів, привласнення грошей міського бюджету під час реконструкції.

Договір на ремонт фонтану уклали у 2019 році. Реконструкцію виконувала фірма «СЕН» за 23 млн 751 тис. грн. Слідчі зʼясували, що підрядник завищив ціни на матеріали, які закуповував у двох фірм — дніпровської компанії «Акам» (на загальну суму 6,3 млн грн) та київської «Імперія води Україна» (на загальну суму (9,5 млн грн). Ба більше правоохоронці стверджують, що ціни на реконструкцію є значно завищені у порівнянні з аналогічними, що були актуальні у 2019 році.

Нагадаємо, що у Полтаві планують запустити три фонтани.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар