Стала відома причина утворення провалля на Леваді

Провалля утворилося внаслідок спливу строку гарантійного терміну каналізаційного колектору.

За адресою Головка, 15 утворилося кілька провалів на каналізаційному колекторі. Розв`язати проблему можна лише переклавши інтервал цього аварійного колектора. Про це повідомила пресслужба «Полтаводоканал» у коментарі «Полтавській хвилі».

poltavska-khvilia_xcwi/NiC-Pd27R.jpeg
Ірина Філоненко

Ірина Філоненко, прессекретар в КП ПОР «Полтававодоканал», розповіла також про загальну ситуацію з колекторами на Леваді:

«Мікрорайон Левада будувався у 80-х роках минулого століття. Каналізаційний колектор збудований із залізобетонних труб, зокрема на Головка, 15 їх діаметр 500 мм. Такі труби мають гарантійний термін користування лише 25 років, тому і «відслужили своє» вони ще років 20 тому».
poltavska-khvilia_xcwi/g3zYEdhng.jpeg
Загороджене провалля на Леваді
poltavska-khvilia_xcwi/lAgPPdh7g.jpeg
Загороджене провалля на Леваді
poltavska-khvilia_xcwi/uvvEPdh7g.jpeg
Загороджене провалля на Леваді
poltavska-khvilia_xcwi/NNfPPOhng.jpeg
Загороджене провалля на Леваді

Для того, щоб розв'язати проблему, яка виникла біля будинку по вулиці Головка, 15 потрібно перекласти частину цього колектора. Наразі місце провалля огороджено. Готується відповідна проєктно-кошторисна документація та шукають кошти для виконання робіт з перекладення частини цього колектора.

poltavska-khvilia_xcwi/tB3PPd27g.jpeg
Загороджене провалля на Леваді

Тим часом за словами Ірини Філоненко, в охоронній зоні цього ж таки аварійного колектора у рамках І черги реконструкції бульвару Богдана Хмельницького у 2018 році побудували дитячий майданчик. Нині ж на аварійному колекторі проводяться відповідні роботи у рамках II черги реконструкції (до вул. Головка), а це може будь-якої миті спричинити провали різної складності та створити небезпеку для жителів обласного центру — про це «Полтававодоканал» в установленому порядку повідомив міську владу.

Нагадаємо, нещодавно в Розсошенцях дитина впала у шахту ліфта.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар