Стало відомо, коли у Полтаві відкриють центр учасників бойових дій

У травні на вул. Соборності, 36 хочуть завершити облаштування та відкрити Центр учасників бойових дій.

Про це 3 квітня повідомив очільник «Центру учасників бойових дій» Артем Ліфрідов.

Центр, який відкриють у колишньому приміщенні міського ЦНАПу на вул. Соборності, 36, надаватиме консультативні та інформаційні послуги. До Центру зможуть звертатися військові, ветерани та їхні родичі, а також члени родин полеглих захисників.

Для прикладу, у закладі допомагатимуть розв'язати питання з отриманням статусу учасника бойових дій, соціальних послуг, виплат, пільг. Працівники Центру визначатимуть відповідальний державний орган та підкажуть, які документи варто зібрати і куди звернутися.

«Плануємо невеликий кол-центр, бо не у всіх є можливість приїхати. Є захисники, які втратили кінцівки або просто не дозволяє здоровʼя. Тому можна звернутися телефоном і отримати вичерпні відповіді на їхні питання», — коментує очільник «Центру учасників бойових дій» Артем Ліфрідов.
poltavska-khvilia_xcwi/nSOAOfbSR.jpeg
Артем Ліфрідов

Керівник закладу говорить, що планують запустити медіакампанію, щоби про центр знали якомога більше людей:

«Перебуваючи на лікуванні, у відпустці, відрядженні чи просто проживаючи у нашій громаді можна прийти й отримати повну інформацію, перелік послуг, які надаватимемо. Ми ідентифікуємо цю проблему і говоримо куди варто звернутися, розвʼязуємо цю проблему».

Центр роблять максимально інклюзивним. Дизайнер Тарас Руденко говорить, що до приміщення зможуть заїжджати люди на кріслах колісних. Також усередині облаштують місця відпочинку для відвідувачів, які втратили кінцівки та пересуваються на милицях. Окрім того, облаштують спеціальні таблички для людей, які втратили зір.

«Розташування обладнання у залі передбачили таким чином, щоб простір був максимально адаптивним: під лекторів, під консультації. Поки тут 20% від того, що планується зробити».
poltavska-khvilia_xcwi/Vvx1FfbSR.jpeg
Дизайнер Тарас Руденко

Сам «Центр учасників бойових дій» створили у 2021 році, а цьогоріч почали реалізовувати проєкт: ремонтувати приміщення, завозити меблі, обладнання, облаштовувати простір. Завершити всі роботи та відкрити Центр хочуть у травні.

«Набираємо команду, навчаємося, переймаємо досвід у тих комунальних закладів, які вже створені по різних областях. Були у Львові, Києві», — додає очільник Центру Артем Ліфрідов.
poltavska-khvilia_xcwi/H9i1dBbSR.jpeg
Очільник Центру Артем Ліфрідов

Нагадаємо, що у Полтаві відкрили рекрутинговий центр.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар