Суд арештував документи ВЛК на Полтавщині через «рекорд» непридатних до служби

Слідчий суддя Октябрського райсуду Полтави наклав арешт на документи районних військово-лікарських комісій Полтавської області. У регіоні зафіксували найбільшу кількість непридатних до військової служби.

poltavska-khvilia_xcwi/T-RvpJsIg.jpeg
Фото ілюстративне

Про це повідомили в НАЗК.

За висновками агентства, на Полтавщині виявили найбільший показник (20%) тих, хто проходив ВЛК, а надалі був визнаним непридатним до служби в ЗСУ.

Полтавська область входить в п'ятірку регіонів, у яких зафіксували найбільшу кількість військовозобов'язаних, яких визнали обмежено придатними — 31% від загальної кількості тих, хто проходив комісію у 2022 році та 30% за дев'ять місяців 2023 року.

За версією слідчих, співробітники ВЛК регіону, ймовірно отримували хабарі, визнаючи осіб непридатними чи обмежено придатними до служби у війську. Наразі триває досудове розслідування, правоохоронці перевіряють медичну документацію військовозобов'язаних.

Нагадаємо, що військових бригади тактичної авіації Полтавщини викрили на розкраданні пального.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • В
    Вiктор
    3 черв.
    Мы, как всегда, в плане коррупции впереди планеты всей. Но эту коррупцию можно даже хорошей назвать. Все-таки благое дело делают, людей от верной смерти спасают. Лучше бы судьи депутатами занялись.
    Відповісти