Суд оштрафував водія автівки, який скоїв аварію у центрі Полтави

17 червня 2023 у центрі Полтави сталася аварія, у якій зіштовхнулися три автівки. Спочатку ДТП кваліфікували як аварію без потерпілих, втім, згодом перекваліфікували. Правоохоронці з'ясували, що один із водіїв автівок, ймовірно, був п'яним. Чоловік відмовився від проходження огляду, за що отримав штраф.

poltavska-khvilia_xcwi/UJnRydoSg.jpeg
Фото: ГУ НП у Полтавській області

Про це стало відомо з Єдиного реєстру судових рішень.

З матеріалів справи відомо, що водій, який керував автівкою VOLKSWAGEN JETTA, мав ознаки алкогольного сп'яніння. Відомо, що чоловік відмовився від проходження огляду на стан сп'яніння, за що його й притягли до відповідальності.

Водію призначили 17 тис. грн штрафу. Також чоловіка позбавили права керування транспортними засобами строком на один рік.

Нагадаємо, що спочатку аварію кваліфікували як «без потерпілих», бо того ж вечора за медичною допомогою ніхто не звертався. Втім, згодом справу перекваліфікували, оскільки наступного дня до правоохоронців звернувся потерпілий. Чоловікові зробили рентген і діагностували перелом ребра.

За словами очевидців, «швидка» двічі приїздила на місце аварії. Перший раз виявити потерпілих не вдалося, втім, згодом одному із водіїв знадобилася госпіталізація. Лікарі діагностували чоловікові гіпертонічний криз. Також очевидиця аварії розповіла, що інший водій відмовився від тесту на алкоголь.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар