Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
Новини
1 хв читання

Світла буде більше: в Україні запрацювали два енергоблоки АЕС

0
Світла буде більше: в Україні запрацювали два енергоблоки АЕС

12 лютого дефіциту потужності електроенергії немає завдяки ремонтним роботам та введенню в роботу двох блоків АЕС.

Фото ілюстративне

Про це в Телеграмі повідомила пресслужба Укренерго.

На Рівненській атомній електростанції запрацювали ще два енергоблоки, вони додали 1220 МВт потужності до енергосистеми України, що дозволить зменшити дефіцит і скоротити тривалість відключень електроенергії.

В Укренерго також зазначили, що ліміти споживання на сьогоднішню добу не доводились, але можуть бути застосовані аварійні відключення. 

Зокрема, це стосується Одеської, Київської, Хмельницької, Житомирської областей та м. Київ, де в міру зростання споживання через мережеві обмеження можливі аварійні відключення. Зняття лімітів споживання стосується тільки доби 12 лютого, з початком робочого тижня й характерним для нього зростанням споживання обмеження можуть повернутись.

Нагадаємо, чи вимикатимуть світло на Полтавщині після опалювального сезону — ДТЕК.

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку