Тікав від мобілізації: на кордоні впіймали киянина, який видавав себе за жінку

Українські прикордонники затримали чоловіка, який у жіночому вбранні намагався перетнути кордон.

poltavska-khvilia_xcwi/pz7IGGE7R.jpeg

За інформацією Державної прикордонної служби України, 30-річний киянин переодягнувся у жіночий одяг, надів перуку, нафарбувався, взяв свою неповнолітню дитину та намагався видати паспорт своєї дружини за свій. Його розсекретила інспекторка прикордонного контролю Чернівецького загону.

poltavska-khvilia_xcwi/Nk1IGMEng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/HAyIMME7R.jpeg
«Як з’ясувалося, таким чином громадян України намагався уникнути мобілізації до війська. Тепер горе-ухилянту доведеться відповідати по закону, адже прикордонники направили повідомлення до поліції за ознаками злочину, передбаченого ст. 336 ККУ "Ухилення від призову за мобілізацією", а також притягнули чоловіка до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетину кордону», — повідомили у прикордонній службі.

Ще 11 ухилянтів прикордонники Могилів-Подільського затримали на Вінниччині. Українці прибули з різних регіонів України та планували дістатись до Молдови поза пунктами пропуску через Дністер. Усі порушників затримали в адміністративному порядку за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Також їх передадуть до поліції для подальших правових рішень.

За інформацією Державної прикордонної служби, 12 березня державний кордон України на західній ділянці перетнули понад 96 тисяч людей. Понад 77 тисяч людей виїхали з України, з них 51 тисяча — до Польщі.

Прибули в Україну понад 19 тисяч людей, приблизно 14 тисяч з яких – українці, зокрема чоловіки. За 17 останніх днів до України повернулися майже 234 тисячі українців.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар