Тренінги, майстер-класи, вистави: куди сходити полтавцям на вихідні

Минає робочий тиждень, сповнений різних завдань, дедлайнів та хвилювань. Наближаються вихідні, насичені цікавими тренінгами, виставами та концертами. «Полтавська хвиля» підготувала для вас перелік найцікавіших заходів, які проведуть у місті протягом трьох днів.

poltavska-khvilia_xcwi/6DFRtdBVg.jpeg

24 березня

Вистава для дітей «Хитре лисеня»

Об 11:00 Полтавський академічний театр ляльок запрошує найменших відвідувачів на виставу «Хитре лисеня», яка триватиме 45 хвилин. Дітлахи побачать казку, яка навчить їх бути чесними зі своїми друзями, не хитрувати та бути відповідальними, адже їх можуть провчити, як і хитре лисеня. Вартість квитків — 50 грн.

poltavska-khvilia_xcwi/3TqeLeaVg.jpeg
Фото: Полтавський академічний театр ляльок

Благодійний кінопоказ документального фільму «Сильні, як земля»

А вже о 17:00 у полтавському кінотеатрі Wizoria Колос проведуть благодійний кінопоказ документального фільму, який організовує БФ «Вікторія» та громадська організація «Мережа захисту національних інтересів АНТС».

Кінострічка розповідає про українців, які продовжують творити життя у нашій державі попри вторгення росіян. Вони тримають тил, реорганізовують свій бізнес, виїжджаючи з окупованих територій, відбудовують свої оселі, працюють. Автори фільму зібрали спільний образ, який і показує цих людей та їх діяльність. Вхід на кінопоказ — вільний донат на розвиток школи дронів для молоді Полтавщини.

poltavska-khvilia_xcwi/FzhC2iBVR.jpeg
Фото: БФ «Вікторія»

Stand-up концерт та благодійний аукціон

poltavska-khvilia_xcwi/2OUAgkBVR.jpeg

О 18:00 на полтавців та гостей міста чекають у Полтавській обласній філармонії на стендап концерті.

На ньому зіграють Артур Петров, Костя Ізюмов, Катя Олос, Антон Назаренко, Альберт Лалаян та Олександр Сергієнко.

Відвідувачі зможуть не лише переглянути цікаву програму, а й взяти участь у благодійному аукціоні.

Вартість квитків — 250-350 грн. Придбати можна за посиланням.

25 березня

Ярмарок-виставка декоративних птахів

Ранок суботи для найактивніших полтавців та гостей міста розпочнеться вже о 06:00 на галявині Прирічкового парку. Полтавський міський клуб голубівників «Скіф» проведе виставку птахів. На захід, який триватиме до 12:00, запрошують усіх охочих.

poltavska-khvilia_xcwi/rHfPoWBVg.jpeg
Фото ілюстративне

Тренінг «Вироблення навичок вирішення конфліктів»

Вже о 10:00 полтавці можуть відвідати тренінг, на якому всіх бажаючих навчатимуть вправ, які допоможуть вирішувати конфлікти. Учасники не лише прослухають тематичну лекцію, а й через практику поділяться досвідом, який може стати в нагоді у подібних ситуаціях. Захід триватиме шість годин, участь безкоштовна, зареєструватися можна за посиланням.

poltavska-khvilia_xcwi/YVVh8nBVg.jpeg

Тренінг зі стрілецької справи

Також о 10:00 всіх охочих запрошують на тренінг «Стрілецька справа. Базові основи поводження зі зброєю». Для містян проведуть практичні заняття, на яких покажуть, як правильно користуватися зброєю. На заняття необхідно зручно одягтися та взутися. Зареєструватися на захід можна тут.

poltavska-khvilia_xcwi/_UpCTWfVg.jpeg
Фото ілюстративне

Оркестр дітям «Чарівна паличка диригента»

У суботу, об 11:00, найменших відвідувачів Полтавського симфонічного оркестру запрошують на концерт «Чарівна паличка диригента». Захід проведуть за участю народного артиста України Віталія Скакуна. Вартість квитків — 100 грн, придбати можна за посиланням.

poltavska-khvilia_xcwi/B33FpmB4g.png

Вистава для дітей «Коло-бок!»

О 12:00 в Полтавському театрі ляльок для дітей покажуть виставу про колобка, головний герой якої не лише відрізняється від казкового канону та повертається до діда й баби, а й знаходить собі вірних друзів. Дійство триватиме 45 хвилин. Вартість квитків — 50 грн.

poltavska-khvilia_xcwi/N0VS2iB4g.jpeg
Фото: Полтавський академічний обласний театр ляльок

Обрядово-етнографічне дійство «Великдень Дажбога-Сонця. Благовісник»

Також о 12:00 для полтавців проведуть обрядово-етнографічне, театралізоване, інтерактивне дійство «Великдень Дажбога-Сонця. Благовісник». На заході відвідувачам розкажуть про Великдень, його історію, значення українських народних свят весняного циклу.

Дійство проведуть у Літературно-меморіальному музеї імені Панаса Мирного, вартість квитків для дорослих — 180 грн, а для дітей — 100 грн.

poltavska-khvilia_xcwi/6KCOQnB4R.jpeg

Етнографічний захід до Дня Сорока Святих

З 12:00 до 14:00 містян чекають у Полтавському літературно-меморіальному музеї імені В.Г. Короленка. Там для відвідувачів проведуть етнографічний захід «День Сорока Святих: що це за свято, коли відзначається». На заході полтавців обіцяють не лише познайомити з історією святих, а й розповісти про традиції та звичаї, провести майстер-клас по виготовленню пташки з екологічних матеріалів.

Учасникам заходу обіцяють смачні частування та чаювання. Вартість квитків — 250 грн. Зареєструватися можна за номерами 380665158785 або +380974482886.

poltavska-khvilia_xcwi/5KpClnB4R.jpeg

Майстер-клас «Малюнок фарбами» та сценізоване дійсто для дітлахів

ТРЦ Екватор традиційно запрошує малечу на різні розважальні заходи. О 12:00 для дітлахів проведуть майстер-клас «Малюнок фарбами» від творчої студії, а вже за годину, о 13:00 «Відморожену вечірку» з конкурсами та розвагами. Участь у заходах безкоштовна.

poltavska-khvilia_xcwi/CqtWr7fVg.jpeg

Вистава «Веселі ведмежата»

О 13:00 актори лялькового театру чекають дітлахів віком від трьох років на виставу «Веселі ведмежата». Дійство відбудеться у Полтавській обласній бібліотеці імені Івана Котляревського і триватиме 45 хвилин. Це повчальна казка для дітей, яка познайомить маленьких глядачів з побудовою стосунків у родині та навчить правильно поводити себе в різних життєвих ситуаціях. Вартість квитків — 50 грн.

poltavska-khvilia_xcwi/Jh_oAZfVR.jpeg
Фото: Полтавський академічний обласний театр ляльок

Філософський практикум

О 16:00 для полтавців проведуть філософський практикум «Стоїцизм як імунітет проти паніки». Організатори пропонують поговорити про свободу вибору, життєві випробування, поняття щастя та ознайомитися з вправами стоїків, які допоможуть зберегти спокій у різних життєвих ситуаціях. Вхід — вільний донат.

poltavska-khvilia_xcwi/BskPr7B4g.jpeg

26 березня

Треніг з домедичної допомоги

Неділю можна розпочати з корисного практичного тренінгу «Домедична допомога. Зупинка кровотеч», який розпочнуть о 10:00. Містян навчатимуть домедичної допомоги та її принципів, способів зупинки кровотеч різних видів та відпрацюють різні сценарії розвитку подій у парах. Реєстрація тут.

poltavska-khvilia_xcwi/zmN2C7BVg.jpeg
Фото ілюстративне

Обласний сімейний спортивний фестиваль

Далі, об 11:00, для містян проведуть обласний фестиваль «Мама,тато, я — спортивна сім’я». Місце проведення — Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Взяти участь у заході можна безкоштовно.

poltavska-khvilia_xcwi/xNN8j7f4g.jpeg

Вистава «Кіт у чоботях»

poltavska-khvilia_xcwi/oHMg37BVR.jpeg

Також об 11:00 актори Лялькового театру чекають дітлахів віком від трьох років на виставу «Кіт у чоботях».

Вона триватиме 45 хвилин та познайомить маленьких глядачів з мудрим та старанним казковим головним героєм. Діти побачать, як кіт не лише стане хорошим другом своєму хазяїну, а й неодноразово врятує тому життя та допоможе у скрутних ситуаціях.

Вартість квитків — 50 грн.

Місце проведення — камерна зала Полтавського академічного театру ляльок.

Вистава «Стережись лева»

А вже о 12:00 у Полтавському театрі ляльок зіграють виставу «Стережись лева», у якій головним героям казки доведеться пережити безліч цікавих пригод, за якими зможуть поспостерігати дітлахи.

poltavska-khvilia_xcwi/u94l3nB4R.jpeg
Фото: Полтавський обласний академічний театр ляльок

Майстер-клас «Fluid Art» для дітей

О 13:00 в ТРЦ «Екватор» дітей навчатимуть абстрактному живопису рідким акрилом на полотні. Участь у майстер-класі безкоштовна.

poltavska-khvilia_xcwi/AmKk67BVR.jpeg
Фото ілюстративне

Концерт камерного оркестру «Музика бароко»

poltavska-khvilia_xcwi/ylhD6nB4g.jpeg

О 16:00 Полтавська обласна філармонія запрошує полтавців відвідати концерт камерного оркестру «Музика бароко».

На заході виступить народна артистка України Олена Шевченко, а також лауреатки міжнародних конкурсів Світлана Тищик та Аліна Гошко зіграють на струнних щипкових музичних інструментах.

Під час концерту пролунають відомі композиції Вівальді, Генделя, Брешчанелло, Джемініані та Баха.

Вартість — квитків від 60 грн до 170 грн.

Презентація посібника із громадянської освіти

Також о 16:00 у Полтаві презентують новий посібник із громадянської освіти. На захід запрошують молодих політичних лідерів, освітян, представників молодіжних організацій, волонтерів та активістів. Зареєструватися на презентацію можна тут.

poltavska-khvilia_xcwi/V1tb6nfVR.jpeg

Лірична комедія «Той самий Мюнхгаузен»

О 17:00 можна завітати до Театру Гоголя на прем'єру вистави «Той самий Мюнхгаузен», створену за мотивами роману Рудольфа Еріха Распе «Пригоди барона Мюнхгаузена». Вартість квитків – від 150 грн.

poltavska-khvilia_xcwi/vnH867fVR.jpeg

Додатково

Прем'єра вистави «Замок Броуді»

Наостанок лишаємо для вас приємний бонус — 30 березня о 18:00 на сцені Центру культури та дозвілля народний театр «На Павленках» покаже прем'єру вистави, створену за мотивами популярного роману шотландського письменника. Це драма, яка розповідає, як таємниці будинку однієї англійської родини перетворюють їх спокійне життя на пекло, а рідну оселю — на в'язницю.

Поспішайте придбати квитки вже зараз, адже цю драму покажуть в нашому місті вперше. Також під час вистави будуть збирати кошти на тепловізори для наших захисників.

poltavska-khvilia_xcwi/IObdhWB4g.jpeg

Якісний відпочинок ніколи не буде зайвим, тож обирайте, що вам до душі, та плануйте свої вихідні з користю. Не забувайте, що гарно працює лише той, хто гарно й відпочиває. А працювати наразі необхідно всім, на нашу спільну мету — на перемогу. Бережіть себе та давайте час на відновлення після тяжкого робочого тижня.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар