Троє спортсменів із Полтавщини вибороли медалі на Паралімпіаді у Парижі

Володимир Пономаренко, Ярослав Денисенко і Євгеній Богодайко здобули срібну й бронзові медалі на цьогорічних Паралімпійських іграх, які проводять у Парижі.

Про це повідомив очільник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

Володимир Пономаренко виборов срібну медаль. Спортсмен виступав у класі F12 та посів друге місце у штовханні ядра з результатом 16,12 м.

Володимир Пономаренко

Плавець Ярослав Денисенко здобув на Паралімпійських іграх бронзову медаль для України. Спортсмен фінішував третім на дистанції 100 метрів, на спині у класі S12.

Ярослав Денисенко

Плавець Євгеній Богодайко також став бронзовим призером цьогорічних Паралімпійських ігор. Спортсмен подолав дистанцію 200 метрів комплексним стилем (клас SM7).

Євгеній Богодайко

Нагадаємо, що цьогорічна Паралімпіада розпочалася 28 серпня. Ігри проводять у Парижі. Полтавщину на цих змаганнях представляють 18 спортсменів.