Троє захисників з Полтавщини загинули на війні з росією

На фронті загинули Сергій Іщенко, Ігор Глімбіцький, Руслан Таран. Ще помер під час лікування військовий Віталій Нелюба.

Сергій Іщенко

30 травня біля Нью-Йорку на Донеччині загинув старший солдат Сергій Іщенко. Військовий був старшим навідником мінометного розрахунку. Про це повідомляє Лубенська міська рада.

Чоловік народився 18 жовтня 1995 року у Херсоні. У педагогічному коледжі у місті Жовті Води здобув спеціальність вчителя початкових класів та англійської мови. У 2014 році його родина переїхала жити на Лубенщину у село Вовчик.

Іщенко працював на різних роботах у Києві. 25 лютого 2022 року пішов добровольцем на війну. Він обороняв Київ, воював на Торецькому й Донецькому напрямках.

poltavska-khvilia_xcwi/3kKrBQySg.jpeg
Сергій Іщенко

Ігор Глімбіцький

Як повідомляє Зіньківська міська рада, 23 травня біля села Новоолександрівка Покровського району Донецької області загинув старший сапер Ігор Глібміцький.

Він народився 31 березня 1974 року у Лютенських Будищах. Закінчив школу у рідному селі. У Зінькові здобув професію тракториста-машиніста та водія автотранспортних засобів. Після навчання проходив службу у лавах української армії в повітряно-десантних військах міста Болград Одеської області.

13 лютого 2023 року Ігоря Глімбіцького призвали на військову службу до лав Збройних Сил.

poltavska-khvilia_xcwi/u9tgYQyIR.jpeg
Ігор Глімбіцький

Руслан Таран

30 травня на Донеччині загинув солдат Руслан Таран у результаті скиду невідомого вибухового пристрою під час бойових дій у селі Пречістівка.

До великої війни з росією чоловік працював будівельником. Вступив до лав ЗСУ на посаду номера обслуги мотопіхотного відділення.

poltavska-khvilia_xcwi/uJLWYQySR.jpeg
Руслан Таран

Віталій Нелюба

25 травня військовий помер під час лікування. У березні 2022 року Віталій Нелюба за власним бажанням вступив до лав ЗСУ. Служив на посаді оператора групи поштового зв’язку СФПЗ.

poltavska-khvilia_xcwi/MldIYwySR.jpeg
Віталій Нелюба

Вічна шана Героям!

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар