Цього року облаштування укриттів у полтавських школах коштувало понад 23 мільйони

Наразі облаштовані сховища є в 50 школах, 27 садочках і двох закладах позашкільної освіти Полтавської громади. На це міська рада витратила понад 23 мільйони гривень.

poltavska-khvilia_xcwi/dC4WGISIR.png

Про це стало відомо 13 листопада під час публічної наради з розпорядниками бюджетних коштів.

На облаштування найпростіших укриттів у підвальних приміщеннях, тобто косметичний ремонт для комфортного перебування, з бюджету громади витратили 23 221 884 грн.

Без укриттів лишилися три школи в старостинських округах: Валківська, Андрущанська, Верхолянська. Облаштувати сховища там неможливо відповідно до рекомендацій ДСНС. Діти поки що навчаються у дистанційному форматі.

Очільниця Департаменту освіти міськради Жанна Каплоух також прозвітувала, що у кожному облаштованому укритті на випадок відключень світла є генератор та автономні ліхтарі. Проте Анна Люлька розповіла, що потужність наданих міською радою генераторів, залишає бажати кращого:

«Минулого тижня у ліцеї №17 вимикали світло на три години, діти у сховищі сиділи без світла. Генератор, який був наданий школі, не може те укриття навіть світлом забезпечити. Заряджався один телефон вчительки, яка писала батькам, щоб прийшли і забрали дітей».

Нагадаємо, у Полтаві замовили будівництво укриття в спортшколі за 18 мільйонів гривень. За 10 мільйонів замовили ремонт підвалу під укриття в ліцеї №13 «Успіх».

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар