Цьогоріч на Полтавщині планують засіяти 1,4 мільйона гектарів землі

Наразі засіяли 26 тисяч гектарів і підживили озимини на понад 150 тисячах гектарів.

poltavska-khvilia_xcwi/rEwWpYL4g.jpeg

Про це 7 квітня повідомляє Полтавська ОВА.

За словами директора Департаменту агропромислового розвитку Сергія Фролова, у 2023 році посівні площі не зменшилися в порівнянні з попереднім роком.

Станом на 6 квітня аграрії залучили кредитів на 871 млн грн, зокрема з урядової програми «Доступні кредити 5-7-9» на суму 427 млн грн.

«Нині ми працюємо над розробкою обласної програми з підтримки сільгоспвиробників, яка буде винесена на розгляд наступної сесії обласної ради. На останньому засіданні Ради оборони області було скорочено час комендантської години, зокрема й з урахуванням потреб аграріїв», — сказав заступник начальника Полтавської ОВА Олексій Бруслик.

Також на засіданні обласного штабу обговорили питання бронювання працівників агросектору. Бруслик каже, що цьогоріч є дефіцит кадрів через мобілізацію:

«Алгоритм роботи і діяльність чат-групи ще минулого року показали ефективність. І надалі ми працюватимемо в такому форматі. Крім того, відпрацювали з центрами зайнятості, закладами освіти варіанти поповнення резервів працівників агропідприємств, а також підвищення кваліфікації кадрів».
poltavska-khvilia_xcwi/wabktLY4g.jpeg

Нагадаємо, що на Полтавщині стартувала посівна.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар