У чотирьох громадах Полтавщини перейменують вулиці, названі на честь Суворова

У Кременчуцькій, Оболонській, Гребінківській та Комишнянській громадах Полтавщини перейменують вулиці, названі на честь російського військового діяча Суворова.

Про це повідомили в Українському інституті національної пам'яті.

У Кременчуці перейменують вулицю і провулок Суворова. Про це йдеться у листі секретаря Кременчуцької міської ради Юрія Гриценка.

У Комишнянській селищній раді розпочали громадське обговорення з перейменування вулиць Суворова у селах Попівка і Дібрівка.

Заступник Гребінківського міського голови Валерій Зінченко офіційно повідомив, що провулки Суворова у Гребінці та селі Світанок внесуть до переліку топонімів на перейменування.

Сільський голова Борис Пустовойтов сповістив, що виконавчий комітет Оболонської сільської ради перейменує вулицю Суворова у селі Наталенки.

«Лише на Полтавщині, у різних громадах налічується 27 назв вулиць, провулків, площ на честь цього діяча Російської імперії й ката українського та польського народів. У лютому цього року у Полтаві було демонтовано пам’ятник російському військовому злочинцю Суворову. Це важливий крок вперед і тепер пора прибрати постать суворова та інших військових діячів Російської імперії й з топонімічної мапи Полтавщини», — сказав регіональний представник УІНП на Полтавщині Олег Пустовгар.

Пригадаємо, що на Полтавщині демонтували останній пам'ятник Чапаєву.

Також упродовж двох місяців у Полтаві планують перейменувати понад 40 вулиць.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар