У кременчуцький ресторан не пускали військового у формі

Адміністрація гриль-ресторану «Барбарис» у Кременчуці попросила вибачення за дії співробітниці, яка 2 червня відмовилася впускати військового у формі в заклад.

poltavska-khvilia_xcwi/Pz5VgA94R.jpeg
Фото із закладу: Дмитро Герасименко

Відео з'явилося у місцевому Telegram-каналі.

«Ми просимо вибачення від імені закладу. Наша співробітниця поводилась трохи некоректно. Щойно у нас були збори, де ми з'ясували ситуацію, ми погоджуємося, що це було неправильно. Тож від усього нашого колективу просимо вибачення», — сказала представниця адміністрації.

Як зрозуміло з відео, військовий завітав до ресторану «Барбарис» випити кави, але йому відмовили, адже він був у військовій формі.

«У нас внутрішній порядок. Те, що ви військові, це дуже добре. Але до нашого закладу у військовій формі заходити не можна», – заявила співробітниця закладу.

У результаті військового таки пустили до закладу, але попередили, що за ним «наглядатимуть».

«У висновку мене пустили, сказали, що будуть дивитися, що я п'ю, я їм кажу, що мені алкоголь взагалі не можна продавати. Але сам факт, чому взагалі так відбувається. Це дуже-дуже неприємно», — сказав військовий.

Пізніше користувачі надіслали закладу купу негативних оцінок у соцмережах і навіть перейменували ресторан на Google maps.

poltavska-khvilia_xcwi/cvERRA94R.png

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар