У Кременчуцькому районі створять 20 добровольчих формувань тероборони

У кожній територіальній громаді Кременчуцького району буде по одному добровольчому формуванню, а у великих громадах — більше.

poltavska-khvilia_xcwi/pUD8_Rw7R.jpeg

Про це пише газета «Кременчуцький Телеграф» з посиланням на начальника Кременчуцької РВА Олега Лєдніка.

У Кременчуці буде створено 5-6 добровольчих формувань, а у Горішніх Плавнях — 2-3. Граничну кількість добровольців у кожному з формувань має визначити командування сил тероборони ЗСУ.

Усього органи місцевого самоврядування у 12 ТГ Кременчуцького району на посади командирів ДФТГ рекомендували 25 кандидатів. Зокрема 20 кандидатів пройшли перевірку в СБУ та нацполіції. Їхні документи направлені на затвердження командувачу сил тероборони ЗСУ.

«Перевіряли навіть на поліграфі. Мета зрозуміла – ми маємо бути впевненні у командирах ДФТГ, адже саме вони будуть добирати людей у свої формування, а цим людям держава вручить зброю», — сказав Лєднік.

Завдання, які виконуватимуть ці добровольчі формування, визначатимуть військові, відповідальні за тероборону району та регіону.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар