У лікарню на Донеччині передали комп'ютерний томограф

Днями голова фракції Полтавської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сергій Бєлашов разом з колегами відвідав Донецьку область. Чиновники придбали власним коштом і передали місцевій лікарні обладнання, необхідне для лікування військових.

poltavska-khvilia_xcwi/NgrcLuQ4R.jpeg

Лікарні на Донеччині продовжують працювати в надскладних умовах. Під час попереднього візиту персонал одного з медзакладів попросив Сергія Бєлашова придбати для них комп'ютерний томограф.

«В цій лікарні ми були два тижні тому і питали головлікаря про їхні потреби. Нас попросили привезти томограф, бо у цьому місті три лікарні, де лікують багато бійців з Бахмутського напрямку, у тому числі й наших земляків полтавців. І в жодній лікарні немає такого обладнання», — розповів депутат.
poltavska-khvilia_xcwi/H4XULuQVg.jpeg

Прилад допоможе якісно діагностувати як наших військових, так і жителів області.

«Разом з керівниками з інших областей своїм коштом придбали цей апарат і привезли. Під Бахмутом воюють наші хлопці, у тому числі й 116-та бригада, тож вирішили допомогти. В міру можливостей намагаємося допомагати тим, хто про це просить», — додав Сергій Бєлашов.

Нагадаємо, у Полтаві проведуть благодійний концерт на підтримку військових.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар