У мережу злили запис, де, ймовірно, полтавський депутат обговорює побори з підприємців

10 червня анонімний Telegram-канал «Корупція та Поліщук» оприлюднив запис телефонної розмови, де нібито керівник «Полтава Сервісу» та депутат Полтавської міськради Денис Поліщук обговорює побори з підприємців.

Відео з Telegram-каналу «Корупція та Поліщук»
«У даному записі ви дізнаєтесь про корупційні потоки Дениса Поліщука, депутата полтавської міської ради від партії "За Майбутнє". Як Поліщук разом з Євгенієм Диканем обкрадають полтавців, та які нелегальні побори сплачують підприємці Полтави до кишені цих депутатів», — йдеться у підписі до відео.

На записі двоє чоловіків обговорюють суми, які мають сплачувати підприємці, що працюють на центральному ринку. З розмови випливає, нібито раніше побори становили 55 тисяч грн на місяць, тоді як зараз — 170 тисяч грн. Також один зі співрозмовників, який підписаний як «депутат Денис Поліщук», говорить, що надасть ці розрахунки Диканю (Євген Дикань — депутат Полтавської міськради від «За Майбутнє»).

Денис Поліщук у коментарі «Полтавській хвилі» повідомив, що останнім часом навколо нього накопичується багато інформаційних вкидів, які містять неправдиву інформацію:

«Це спрямовано на дискредитацію моєї репутації зі сторони політичних опонентів. У цих людей немає іншого шляху, ніж очерняти мою діяльність як громадського діяча, тому вони використовують усі можливі та неможливі методи, роблячи фейкові записи та використовують псевдо-журналістів, у яких основна мета — дискредитувати, не звертаючи увагу на достовірність інформації», — сказав депутат.

Нагадаємо, Полтава ввійшла до п'ятірки міст-лідерів за рівнем корупції. Опитаним полтавцям доводилося понад п'ять разів робити послугу, дарувати подарунок або давати хабар місцевому чиновнику, щоб отримати послугу або документ.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар