У Миргороді на блок-постах роздають повістки: ситуацію прокоментував Дмитро Лунін

Напередодні до «Полтавської хвилі» звернулися читачі й повідомили, що на блок-постах у Миргороді чоловікам роздають повістки до військкомату. Ми запитали про цю ситуацію начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна.

poltavska-khvilia_xcwi/Mll8WelnR.jpeg
Фото ілюстративне

Очільник області на брифінгу для журналістів 12 травня повідомив, що є різні засоби передачі повісток: можна надсилати на поштову скриньку або ж робити це на вулиці у присутності поліції.

«Це не заборонено законом, я не бачу в цьому чогось дивного. Я особисто таких рекомендацій не давав, але якщо військкомат так робить, значить це нормальна практика і я впевнений, що нічого страшного тут немає», — сказав Лунін.

Він також додав, що в області сьогодні стоїть черга з тих людей, які хочуть воювати.

Раніше ми писали, що 12 травня під час повітряної тривоги чотири ракети повторно влучили у Кременчуцький НПЗ.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • НМ
    Нестор Махно
    16 трав.
    Це і хвалена вами демократія? Ви ще паспорта заберіть як до Хрущова і зробіть кріпосне право! Це все що за 30 років робила Україна - відносилася до свого народу як до бидла, електората та до гарматного м'яса!
    Відповісти