З 18 квітня розпочалися будівельні роботи по заміні теплових мереж КП «Миргородтеплоенерго» від котельні по вулиці Данила Апостола.

poltavska-khvilia_xcwi/9AqD6TPVg.jpeg

Про це повідомили на сторінці Миргородської громади.

Для виконання робіт закупили матеріалів на суму 2,5 млн грн. Майже 2 мільйони гривень — грантові кошти, все інше — з місцевого бюджету.

За словами першого заступника Миргородського міського голови Олександра Острянина, протяжність мережі, яку замінять, складає 364 метри.

poltavska-khvilia_xcwi/NfVOeTEVg.jpeg

Проєкт міська рада реалізує у співпраці з «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» на замовлення Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ) та Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

Триватиме реконструкція тепломереж близько трьох місяців. У цей час об’їзд для автомобільного транспорту буде здійснюватися по вулиці Незалежності, вулиці Сорочинській та вулиці Гурамішвілі. Після закінчення реконструкції теплових мереж фахівці обов'язково відновлять асфальтне покриття.

poltavska-khvilia_xcwi/KRJO6oEVg.jpeg

На даний час йдуть переговори про можливість продовження грантового контракту та можливості використання зекономлених грантових коштів на іншій ділянці теплової мережі.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар